Date

30.03.2023
Expired!

Time

18:00 - 22:00

KopoEuropa 2.0

Nyt on tullut aika paljastaa kaikki, mikä opinnoissa on ollut pielessä tai mikä on mennyt erityisen hyvin. Oli kyseessä sitten kurssien sisältö, opetuksen taso tai joku muu mieltä askarruttava asia, tule kertomaan siitä koposektorille!

KopoEuropa on jo pitkään elänyt konsepti, jossa koposektorille on voinut tulla antamaan palautetta matalalla kynnyksellä viinin ja ruoan ääressä Cafe Europassa. Tänä vuonna konseptia kuitenkin hieman uudistetaan. Tapahtuman perusidea on edelleen sama, mutta paikalle saa saapua haalarit jalassa ja ensimmäisen n. 1,5h jälkeen DJ alkaa soittamaan musiikkia. Nopeimmille on edelleen tarjolla viiniä, pientä suolaista, sekä alkoholittomia vaihtoehtoja!

Paikan päälle kannattaa tulla hengailemaan, vaikka ei palautetta olisikaan, sillä tarkoituksena on jatkaa innokkaimpien kanssa iltaa Jyväskylän yöhön tapahtuman jälkeen.

Tervetuloa!