
Pörssi goes Ruka
❄️⛷🎉Pörssi goes RUKA 17.4.-21.4.2024 🎉🏂❄️
Vuoden villein reissu, Pörssin Rukan excursio kutsuu taas! Kaksi bussilastillista Pörssiläisiä suuntaa kohti Rukaa keskiviikkona 17.4. valmiina hauskanpitoon. Halusitpa sitten valloittaa rinteet tai nauttia rennosta oleilusta, pääroolissa on pörssiläisten yhteinen hauskanpito. Luvassa on mökkibileitä, keväthankia ja varmasti uusia ystäviä – tämä on tilaisuutesi kickstartata vappu parhaalla mahdollisella tavalla!
Ai mistä on kyse? Ruka on vuosikausia jatkunut Pörssin perinne, joka palaa nyt suurempana kuin koskaan. Luvassa on hauskanpitoa, upea vapun aloitus ja ennen kaikkea loistava mahdollisuus päästä tutustumaan muihin kanssapörssiläisiin!
Lippupaketin hinta on 145€, joka sisältää excursion keskiviikosta sunnuntaihin, bussikuljetukset edestakaisin, AurinkoRinne -mökkipaikan sekä haalarimerkin! Lisäksi lippunsa kannasta ostaneet pörssiläiset saavat lähempänä tapahtumaa itselleen alekoodit hissilippuihin:
– 2 päivän lippu –10%
– 3 päivän lippu –15%
Myynnissä on lisäksi bussikyytipaikkoja hintaan 50€. Paikat sisältävät meno-paluukyydit Rukalle ja takaisin keskiviikko-sunnuntai välille, haalarimerkin sekä alekoodit, mutta ei majoitusta.
Lipunmyynnin jälkeen teemme Telegram-ryhmän, jossa tiedustellaan mm. mökkikaveritoiveita ja kerrotaan lisää tietoja vähän lähempänä tapahtumaa.
HUOM!
Tapahtumaan ilmoittautuminen suoritetaan Kide.Appissa. Ilmoittautumisen jälkeen jokaiselle ilmoittautuneelle lähetetään henkilökohtainen lasku. Ilmoittautuminen on sitova. Jokaiselta ilmoittautuneelta tarkastetaan Pörssin jäsenyys.
MITÄ: RUKAN EXCU🤩
MISSÄ: Rukan Aurinkorinteellä! ❄️
MILLOIN: 🥂 KE-SU 17.4.-21.4.2022 (ke lähtö aamulla ja su paluu illalla)🥂
HINTA:
- Lippupaketti 145€ (sisältää kuljetukset + mökkipaikan + haalarimerkin)
- Bussikyydit 50€ (sisältää kuljetukset + haalarimerkin)
KENELLE: Ihan kaikille Pörssiläisille!
DRESSCODE: Retro ja ei haalareita!
ILMO: Keskiviikkona 7.2. klo 12:00
Kysyttävää? Ota yhteyttä!
viestinta@porssiry.fi
045 260 5245
Lipunmyynti linkki Pörssin tiedotusryhmässä Telegramissa!